#46 06-08-2010 10:58:44

truskaweeczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 02-08-2010
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ranking :)

Waldi napisał:

http://hyy.pl/images/7239_poziom_1.jpg

39 Poziom




Do wszystkich inf ------------>Nic nowego na wyższych poziomach nie znajdziecie,dopóki to będzie Beta

skoro nic nowego sie nie dzieje, to po co ty tak gnasz?


......................per aspera ad astra.........................
***********************************************************
Look, if you had one shot, one opportunity To seize everything you ever
wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?

Offline

 

#47 06-08-2010 11:18:37

pukpuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 02-08-2010
Posty: 46
Punktów :   

Re: Ranking :)

Wg mnie ten ranking nie ma sensu. Za szybko zmienia się poziomy i za dużo ludzi gra. Może jakby NK wprowadziła automatyczny ranking wszystkich graczy to miałoby to sens. A tak, każdy ma ranking swoich znajomych. U mnie na pierwszym miejscu jest znany wszystkim Waldemar K. na 40 poziomie a potem:
1 osoba 34
2 osoby 25
1 x 23
1 x 22
1 x 21
4 x 20
7 x 19
1 x 18
5 x 17
9 x 16
12 osób 15
dalej już mi się nie chce wyliczać.

Offline

 

#48 06-08-2010 14:20:25

i1wa

Użytkownik

Zarejestrowany: 30-07-2010
Posty: 19
Punktów :   

Re: Ranking :)

Może lepiej by było żeby aras stworzył nowy profil na nk i tam się wszyscy spotkamy. Zaczniemy w jednym momęcie umówimy się kiedy. Ustalimy sprawy czy wolno grać z kredytami czy nie, albo ustalimy jakiś limit. To jest wszystko do obgadania.

Offline

 

#49 06-08-2010 17:43:18

STYPEK

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ranking :)

Witam.Moim zdaniem ranking powinien uwzględnic tylko tych graczy którzy mają powiedzmy 20-30 znajomych a nie takich nabijaczy jak Waldek.Wiem jak to przeczyta to zaraz mi odpisze czemu ja nie zapraszam tylu osób.Czy on zna chociaż 10% tych osób osobiście? Napewno nie.I dlatego dla tego typu "graczy nabijaczy" powinien być osobny ranking albo nie powinno ich się wogóle uwzględniać w rankingu który powstanie jak juz będzie pełna wersja gry.Oto moje zdanie .Czekam na Wasze komentarze.Pozdrawiam                 Ja mam 14 znajomych , level 16 ,  pola 12 , gram od 10 lipca.

Ostatnio edytowany przez STYPEK (06-08-2010 17:47:34)

Offline

 

#50 06-08-2010 18:40:44

michal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 06-08-2010
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ranking :)

Witam, poziom 13, Świnia i kura

Offline

 

#51 06-08-2010 23:06:52

Waldi

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ranking :)

Kto ci powiedział,że na nk miejsce spotkań musisz koniecznie kogoś znać z widzenia,a zwłaszcza żeby sobie pograć.Pomyliło ci się z nasza klasą która już nie istnieje.Gram również na Facebooku,czy ty myślisz że ja znam tych wszystkich ludzi z całego świata.W gry tego typu potrzebni ,są po drugiej stronie prawdziwi ludzie.
Co tyczy się sprawy czy ich znam, czy też nie ,wierz mi ze bardzo szybko nawiązują się nowe przyjaźnie.
Ja dziennie wysyłam do nich około 200 e mail
Dziennie otrzymuję po kilkanaście zaproszeń do gry,czy twoim zdaniem powinienem odrzucać tych ludzi?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gnam ponieważ,jestem sukcesywnie goniony przez mocnych graczy.A chcę utrzymać pozycję lidera,co chyba jest zrozumiałe

Ostatnio edytowany przez Waldi (06-08-2010 23:11:17)

Offline

 

#52 08-08-2010 18:45:36

Bewika

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 77
Punktów :   

Re: Ranking :)

STYPEK - piszesz bzdury. Dzieki HH poznałam wielu ludzi, z którymi dziele się wrażeniami i poradami (nie tylko dotyczącymi gry). Nie chcesz miec znajomych poprzez grę to nie przyjmuj zaproszeń i ich nie wysyłaj ale nie neguj sukcesów innych tylko dlatego, że mają inne podejście do "znajomych" z NK.

Offline

 

#53 09-08-2010 09:19:26

 .bast'ia:n

Nowy użytkownik

Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Zarejestrowany: 02-08-2010
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Ranking :)

aktualizacja

P:15 (1352/3200)

Offline

 

#54 09-08-2010 13:16:49

truskaweeczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 02-08-2010
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ranking :)

STYPEK napisał:

Witam.Moim zdaniem ranking powinien uwzględnic tylko tych graczy którzy mają powiedzmy 20-30 znajomych a nie takich nabijaczy jak Waldek.Wiem jak to przeczyta to zaraz mi odpisze czemu ja nie zapraszam tylu osób.Czy on zna chociaż 10% tych osób osobiście? Napewno nie.I dlatego dla tego typu "graczy nabijaczy" powinien być osobny ranking albo nie powinno ich się wogóle uwzględniać w rankingu który powstanie jak juz będzie pełna wersja gry.Oto moje zdanie .Czekam na Wasze komentarze.Pozdrawiam                 Ja mam 14 znajomych , level 16 ,  pola 12 , gram od 10 lipca.

a ja sie z toba zgadzam, dlatego waldemar teraz bez skrupulow wyrzucil pona 100 znajomych, bo mieli za niski poziom, zeby dostarczac mu odpowiednia ilosc punktow za pomoc na polu. Troche nie ladnie, bo glownym celem tego portalu jest, oprocz nabijania kasy na gabkach, to odnajdywanie starych przyjaciol oraz poznawanie nowych, a nie klapki na oczy i tylko punkty trzaskac w grze
pomijajac fakt, ze wczesniej hurtowo zapraszal wszystkie profile jak leci, tylko na ilosc, zeby tylko miec wiecej

Ostatnio edytowany przez truskaweeczka (09-08-2010 13:22:09)


......................per aspera ad astra.........................
***********************************************************
Look, if you had one shot, one opportunity To seize everything you ever
wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?

Offline

 

#55 09-08-2010 23:04:30

Waldi

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ranking :)

Piszesz bzdury że, aż się czytać tego nie chce.Tak mogą wypowiadać się osoby kompletnie mnie  nie znające.
Po pierwsze,tak usunąłem ponad 100 osób,ale nie dlatego ,że nic z nich nie miałem tylko dlatego, iż nadzwyczajnej w świecie olewali grę,zadałem sobie trudu sprawdzenia każdej z osobna z tych osób i co się okazało,że od miesiąca zajmowali grę,a tam u nich na profilach,na śledziku''właśnie zdobyłem nowy poziom w grze,takiej to a takiej'' A tutaj od miesiąca olewka.Ja Waldemar zapytuję się wobec tego,jaki sens miałoby być trzymanie tych ludzi w gronie swoich znajomych.Przy czym muszę nadmienić,że co dziennie mam 20-30 nowych zaproszeń do gry ludzi naprawdę chcących grać wspólnie zemną,i niestety muszę im odmawiać,z powodu bardzo prozaicznego jakim jest limit graczy na jednym profilu wynoszącym 886 osób,po przekroczeniu którego na początku nie widzisz dalszych graczy,aż do całkowitego braku możliwości odpalenia gry.Dlatego chcąc się wypowiadać w temacie zanim coś napiszesz,zasięgnij odpowiedniej wiedzy,to naprawdę nic nie boli.

Offline

 

#56 10-08-2010 10:00:51

truskaweeczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 02-08-2010
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ranking :)

przykre to co piszesz, masz bardzo olewajacy i lekki stosunek do ludzi- bez problemu bierzesz wszystkich do "swoich znajomych" i to samo w druga strone, bez problemu potrafisz usunac, za to ze mu sie gra w plony nie podoba


......................per aspera ad astra.........................
***********************************************************
Look, if you had one shot, one opportunity To seize everything you ever
wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?

Offline

 

#57 10-08-2010 11:54:55

Waldi

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ranking :)

Dalej widzę, że masz problemy ze zrozumieniem podstawowego zagadnienia,a mianowicie do jakiego celu przeznaczony jest mój profil.Otóż pouczam i objaśniam.Profil Waldka przeznaczony jest  w prawdzie dla osób których osobiście nie znam ,lecz ma za zadanie zintegrować ludzi grających w grę Happy Harvest.Tylko i wyłącznie takie osoby mają prawo być przypisane do profilu.Dla osób łamiących wspomniane powyżej zasady, po prostu nie ma miejsca.Nic wspólnego nie ma w tym miejscu,moja miłość do bliźnich.
Ludziom jak piszesz,którym nie spodobała się gra w plony lub wręcz moja osoba,zaproponowałem na stronie głównej mojego profilu w sekcji ''O sobie''Rozwiązanie,które w pełni załatwia nasz spór.Wystarczy tylko wejść i poczytać, oczywiście ze zrozumieniem.Myślę ,że zamiast mnie tutaj atakować i oceniać pod fałszywym pseudonimem, czas już najwyższy żebyś może pochwaliła się swoimi osiągnięciami w grze,albowiem wszyscy tutaj zgromadzeni na to czekamy.To jest ''Wątek Ranking''
To jest mój stan gry na dzień dzisiejszy
45 poziom------->20 pól odkrytych
http://hyy.pl/images/1345_p.jpg

Ostatnio edytowany przez Waldi (11-08-2010 23:54:07)

Offline

 

#58 10-08-2010 12:40:17

 Skipper

http://donetu.pl/images/sk8qa0_st.png

Zarejestrowany: 30-07-2010
Posty: 70
Punktów :   
WWW

Re: Ranking :)

Jeżeli ktoś z was chce kupić linki na stronie głównej bloga niech pisze na mojego maila (dostępny na stronie bloga) lub na PW na forum.
Nie kłóćcie się


Klik
107 poziom doświadczenia/114 poziom wdzięku/21 pól
Hej, Goście, obserwuję cię...

Offline

 

#59 10-08-2010 13:00:23

Waldi

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ranking :)

To nie jest kłótnia,tylko zwykła wymiana zdań i uświadomienie o otaczającej nas rzeczywistości

Ostatnio edytowany przez Waldi (10-08-2010 13:03:17)

Offline

 

#60 10-08-2010 15:15:35

truskaweeczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 02-08-2010
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ranking :)

alez Walemarze, po co od razu te nerwy? -sie Ciebie grzecznie pytam
przeciez sila rzeczy nawiazujesz z tymi ludzmi jakies relacje, wiec pytam , czy jak wroca do pracy i do szkoly po wakacjach i gra zejdzie im na dalszy plan lub wogole przestana miec czas na gre, to tez bez zalu ich wyrzucisz, zeby zrobic miejsce dla nowych graczy??
ps to nie klotnia, tylko konstruktywna polemika o wiezach spolecznych w grze Happy Harvest- moze komus sie przyda nasza rozmowa do napisania o tym pracy magisterskiej
acha, nie rozumiem co masz namysli, mowiac, ze "uzywam falszywego pseudonimu" ??
jest to forum HH i mam tu konto, z ktorego zawsze sie udzielam, a falszywy pseudonim, to by byl, gdybym teraz z drugiego konta cie np oczerniala

Ostatnio edytowany przez truskaweeczka (10-08-2010 15:25:01)


......................per aspera ad astra.........................
***********************************************************
Look, if you had one shot, one opportunity To seize everything you ever
wanted-One moment Would you capture it or just let it slip?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Batchiko home