#1 22-10-2010 18:21:38

 DRon

Użytkownik

Skąd: Gdzieś w Polsce
Zarejestrowany: 22-10-2010
Posty: 10
Punktów :   

Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

Mój znajomy sadzi tylko czerwoną fasolę i nie mogę jej  ukraść, mimo, że warzywa już są dojrzałe. Chyba założył jakąś blokadę. Też chciałbym taką posiadać.

Offline

 

#2 22-10-2010 22:16:42

farmer z katowic

Użytkownik

Zarejestrowany: 27-09-2010
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

DRon napisał:

Mój znajomy sadzi tylko czerwoną fasolę i nie mogę jej  ukraść, mimo, że warzywa już są dojrzałe. Chyba założył jakąś blokadę. Też chciałbym taką posiadać.

Mnie się wydaje że czegoś takiego nie ma - może:

Twój znajomy dawno tego nie zebrał albo już fasolke kradłeś.

Ostatnio edytowany przez farmer z katowic (22-10-2010 22:18:48)

Offline

 

#3 23-10-2010 19:14:40

jasminum

http://donetu.pl/images/n8ct1y_st.png

Zarejestrowany: 03-08-2010
Posty: 66
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

ja się z czymś takim jeszcze nie spotkałam, nie sądzę też żeby takie coś istniało, no chyba, że mi coś umknęło

Offline

 

#4 23-10-2010 21:21:44

MarHelcin

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-08-2010
Posty: 16
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

to odśwież albo przeskocz do innego znajomego i powróć ponownie na farmę delikwenta którego nie możesz okraść i wtedy powinno zaskoczyć ... blokada nie istnieje po prostu nieraz tak bywa że łapka nie zaskakuje mimo iż teoretycznie łapie czasem potrzeba kilka odświeżeń ale załapie bo musi bo nie ma opcji blokady bo gdyby była to każdy logicznie myślący by sobie ją założył

Offline

 

#5 24-10-2010 02:56:51

Bewika

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 77
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

Bo to jest tak : u mnie jest 1 minuta do dojrzałości. Jak patrzysz na moje zbiory to tez jest 1 minuta. Ale ja zbieram swoje zbiory jak WEJDZIE 1 minuta a ty możesz je ukraśc jak MINIE 1 minuta. Czyli ja mam 1 minute przewagi nad złodziejami i gracze, którzy bardzo pilnuja swoich zbiorów zdążą je zebrać przed złodziejami.
Często mi się zdarza, że czaję się na czyjes zbiory, mam minute do dojrzałości - czekam cierpliwie a tu po minucie nic z tego, nic się nie chce złapać. Po odświerzeniu okazuje sie, że plony sa zebrane a pole obsadzone nowymi nasionami.
Druga możliwość - można ukraść tylko określona ilość plonów. np urodziły sie 52 fasolki - ukraść można tylko 10 (wartości są umowne bo zauważyłam, że są różne w zależności od podlewania i nawożenia), reszta jest zabezpieczona przed złodziejami.

Podejrzewam jednak, że Ciebie niepokoi pierwsza sytuacja.

Offline

 

#6 24-10-2010 13:39:02

Tilia

http://donetu.pl/images/n8ct1y_st.png

Zarejestrowany: 31-07-2010
Posty: 51
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

Dokładnie. Moja znajoma ma odkryte wszystkie pola i na każdym fasolę. Jednak tylko określona liczba osób może ją okraść. Kto pierwszy ten lepszy. Całe pole fasoli, ale nic nie możesz ruszyć...

Offline

 

#7 24-10-2010 20:50:12

 DRon

Użytkownik

Skąd: Gdzieś w Polsce
Zarejestrowany: 22-10-2010
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

Bewika napisał:

Bo to jest tak : u mnie jest 1 minuta do dojrzałości. Jak patrzysz na moje zbiory to tez jest 1 minuta. Ale ja zbieram swoje zbiory jak WEJDZIE 1 minuta a ty możesz je ukraśc jak MINIE 1 minuta. Czyli ja mam 1 minute przewagi nad złodziejami i gracze, którzy bardzo pilnuja swoich zbiorów zdążą je zebrać przed złodziejami.
Często mi się zdarza, że czaję się na czyjes zbiory, mam minute do dojrzałości - czekam cierpliwie a tu po minucie nic z tego, nic się nie chce złapać. Po odświerzeniu okazuje sie, że plony sa zebrane a pole obsadzone nowymi nasionami.
Druga możliwość - można ukraść tylko określona ilość plonów. np urodziły sie 52 fasolki - ukraść można tylko 10 (wartości są umowne bo zauważyłam, że są różne w zależności od podlewania i nawożenia), reszta jest zabezpieczona przed złodziejami.

Podejrzewam jednak, że Ciebie niepokoi pierwsza sytuacja.

Nie wiedziałem, że ilość plonów, które można ukraść jest ograniczona. Właśnie chodziło mi o fasolkę.

Offline

 

#8 14-11-2010 00:22:25

paryzaneczka222

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 14-11-2010
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

nie da się okraść plonów z kwiatów!!!! warzywa się okrada, ale takie "słoneczniki" zostaną nienaruszone i to jest to :

Offline

 

#9 21-11-2010 08:32:05

 Zaker

Użytkownik

Zarejestrowany: 14-10-2010
Posty: 57
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

w bardziej rozbudowanej wersji gry(np. na facebook) jest mozliwośc kupienia bomby, która zapobiega kradzieży plonów

Offline

 

#10 21-11-2010 13:27:31

dziunia

Użytkownik

Zarejestrowany: 16-10-2010
Posty: 45
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

Mnie tam kradzież nie przeszkadza w końcu to jest tylko gra a gra to zabawa Liczy się dla Mnie tylko doświadczenie jakie się zdobywa po zbiorach  hehe

Offline

 

#11 03-12-2010 12:23:25

 Virus

Użytkownik

22925494
Skąd: się biorą Virusy ???
Zarejestrowany: 01-12-2010
Posty: 149
Punktów :   20 

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

Najlepsza blokada plonów aby nie ukradli jest usunięcie gry kiedy nie siedzicie przed kompem wchodzicie na nk dodajecie na nowo gre macie nadal ten sam poziom i wszystko i dojzałe nie rozkradniete plony

testowałem to i plony nadal rosną jak sie usunie gre minusem jest tylko to ze nie bedziecie dostawac prezentow od znajomych bo was nie beda widzieli w grze ;D


                                                                                        Pomogłem daj Plusa ++++++

Offline

 

#12 04-12-2010 22:36:55

 Rosa

Użytkownik

8701910
Skąd: niewiadoma :D
Zarejestrowany: 13-10-2010
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

Dzięki Virus przetestuje.Też z czymś takim się spotkałam.


- How much is your life?
- Priceless.

Offline

 

#13 18-01-2011 23:42:27

farmer z NK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 24-10-2010
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jak zablokować rośliny i produkty, aby nie zostać okradzionym?

Nie Da Sie Zablokowac Kradziezy
Mozna Kupic Psa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fsmods.pl