#16 19-10-2010 01:59:04

Bewika

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 77
Punktów :   

Re: nowe ...

Kiedyś jak sie nie miało kasy to i nie ubywało ale teraz kasa leci na minus więc na jedno wychodzi.  Wiem na pewno, że tak jest bo sama przed przegladaniem farm znajomych czyściłam kasę do minimum. Ale  od pewnego czasu ( chyba ze dwa tygodnie temu) kasa sie minusuje.

Stół jadalny jest w wystroju. Tym niemieckim, rzecz jasna.

Ostatnio edytowany przez Bewika (19-10-2010 02:00:05)

Offline

 

#17 19-10-2010 11:24:21

MarHelcin

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-08-2010
Posty: 16
Punktów :   

Re: nowe ...

Bewika napisał:

Skopiowałam swoja wypowiedź z tematu o piesku:

Skusiłam się i kupiłam owczarka. Miałam nadzieję, że po Burku odzidziczy postępy ale nic z tego. Poziom 0. Byłam zła na siebie za wyrzucone pieniadze ale odżałowałam. A dzień póxniej sprawdziłam jego sjutecznośc w dzienniku i okazało się, że mój owczarek zarobił 7474 monety!! całkiem spora sumka ( w tym 2852,1245,2064 i kilka mniejszych). Juz nie jestem na siebie zła - szczególnie, że ten ma "trwałości" 30dni a Burek siedzi w "magazynku".

domyślasz się może przy próbie kradzieży jakiego produktu tyle monet uzyskał ? bo jak przy kotletach wieprzowych to w sumie nic dziwnego bo to tak jak burek zabierał część kasy przy próbie kradzieży danej rzeczy ale np jeśli to było przy próbie kradzieży jakiegoś dość taniego warzywa czy nawet jaja flaminga które 400 monet z groszami za jedno się wyciąga to całkiem niezła skuteczność i można jeszcze dodatkowo zarobić

chociaż na brak kasy nie narzekam ale nie zaszkodzi popsuć szyków znajomym i ich okraść w ten sposób nie będac przy kompie nawet

Offline

 

#18 19-10-2010 15:18:20

sebutza

http://donetu.pl/images/n8ct1y_st.png

Zarejestrowany: 05-08-2010
Posty: 85
Punktów :   

Re: nowe ...

Bewika napisał:

Kiedyś jak sie nie miało kasy to i nie ubywało ale teraz kasa leci na minus więc na jedno wychodzi.  Wiem na pewno, że tak jest bo sama przed przegladaniem farm znajomych czyściłam kasę do minimum. Ale  od pewnego czasu ( chyba ze dwa tygodnie temu) kasa sie minusuje.

Stół jadalny jest w wystroju. Tym niemieckim, rzecz jasna.

Ten stół jadalny jest tylko do wystroju czy można na nim coś robić (podobnie jak na grillu)???

Offline

 

#19 20-10-2010 00:17:06

Bewika

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 77
Punktów :   

Re: nowe ...

sebutza napisał:

Bewika napisał:

Kiedyś jak sie nie miało kasy to i nie ubywało ale teraz kasa leci na minus więc na jedno wychodzi.  Wiem na pewno, że tak jest bo sama przed przegladaniem farm znajomych czyściłam kasę do minimum. Ale  od pewnego czasu ( chyba ze dwa tygodnie temu) kasa sie minusuje.

Stół jadalny jest w wystroju. Tym niemieckim, rzecz jasna.

Ten stół jadalny jest tylko do wystroju czy można na nim coś robić (podobnie jak na grillu)???

Tylko jako wystrój tak jak np studnia.

Offline

 

#20 20-10-2010 00:47:24

STYPEK

Użytkownik

Zarejestrowany: 01-08-2010
Posty: 36
Punktów :   

Re: nowe ...

Wystrój ->Seria motywów niemieckich -> Stół jadalny niemiecki ...Koszt 15 kredytów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
płytki deep well